TOSB'dan Haberler
RAVAGO PETROKİMYA AR-GE MERKEZİ ZİYARETİ

TOSB Bölge Müdürlüğü üye ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

TOSB Bölge Müdürü Murat DEMİR ve Bölge Müdür Yardımcısı Recep PEHLİVANLAR, Ravago Ar-Ge merkezini ziyaret etti. Ravago Ar-Ge Genel Müdürü Leonardo Bellomo, yeni açılan Ar-Ge merkezini anlatırken sektörle ilgili bir çok noktaya da değindi. TOSB Bölge Müdürü Murat DEMİR ise ” Üyelerimizin görüşleri, fikirleri, önerileri ve eleştirileri bölgemizin geleceği için çok değerlidir ” ifadelerini kullandı.
TOSB KOMİTELERİ YENİ DÖNEM YENİ FİKİRLER YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

TOSB’ da yer alan 4 komite ve 46 komite üyesi, TOSB Workinn Hotel’ de  Yönetim Kurulu Başkanı Ömer BURHANOĞLU, Komitelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alper KANCA ve diğer Yönetim Kurulu Üyeleri ve TOSB Sanayicileri’ nin katılımıyla “Yeni Dönem Yeni Fikirler” yemeğinde bir araya geldi.

ISG Komitesi Başkanı Hexagon Studio firmasından Gökhan BALIKÇI, IK Komitesi Başkanı Takosan firmasından  Ercan KOÇAK, Enerji Verimliliği Komitesi Başkanı Farplas firmasından Nihat ERYİĞİT ve Çevre Komitesi Başkanı Kanca firmasından Ümit GÜNEŞ; bölge içinde yaratılan sinerjiden memnun olduklarını, bu yolculukta hep birlikte büyük başarılara imza atmayı hedeflediklerini dile getirdiler.


Medya