10. GELENEKSEL TOSB SPOR TURNUVALARINDA 2017 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Bu yıl 10’ncusu düzenlenen Geleneksel Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) spor turnuvaları büyük ilgiye sahne oldu. 27 Ekim Pazartesi günü yapılan masa tenisi müsabakalarıyla sona eren turnuvalara farklı kategorilerde kurdukları takımlar ile 30 TOSB firması katılım sağladı. Turnuvaların ödülleri 20 Aralık Çarşamba günü TOSB’ da yapılan ödül töreni ile takdim edildi.

Kıyasıya heyecanın yaşandığı turnuvalarda futbol kategorisinde 16 firmadan 21 takım mücadele etti. Bowling turnuvasına 16 firmadan 24 takım katılırken, langırt turnuvasına 10 firmadan 17 takım katıldı. Turnuvanın son gününde nihayete eren masa tenisi turnuvasına ise 16 firmadan 60 kişi katıldı. Turnuvaların kazananları ise şöyle;

Langırt müsabakaları sonucunda Denso 2 firmasından Umut Tuncer ve Öngüç Özer birinci, Ravago 1 firmasından Savaş Alçın ve Erkan Keskin ikinci ve Novaresteam firmasından İbrahim Çiftçi ve Muzaffer Demirhan ise üçüncü oldu.

Bowling müsabakaları sonucunda, Alba Kalıp birinci, Çelikel ikinci ve Alba Plastik üçüncü oldu.

Bowling sayı kraliçesi Pimsa Adler firmasından Burcu PEHLİVAN, sayı kralı ise Alba Plastik firmasından İbrahim KEÇE oldu. Centilmenlik kupasını ise Kanca firması aldı.

Futbol müsabakaları sonucunda, Autoliv 1 takımı birinci, Sekiso takımı ikinci ve Autolıv 2 takımı üçüncü oldu.

Autoliv firmasından Samet PATIR futbol turnuvasında 20 gol atarak gol krallığı ödülünün sahibi oldu. Böhler Uddeholm firması ise futbolda en centilmen takım seçildi.

Masa tenisi şampiyonu Pimsa Otomotivden Hakan KARAKOÇ oldu. Novares firmasından Can DOĞAN ikinci olurken yine Pimsa Otomotiv’ den Hakan KOCA ve Adnan ÖZYİĞİT üçüncülüğü paylaştı.

Müsabakalar tüm firmalara moral kaynağı oldu

Bowling müsabakalarından sonra kazananlara kupalarını takdim eden TOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Mehmet DUDAROĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Alper KANCA, “Katılan tüm firmalara, takımlarına ve sporcularına değerli katılımları, centilmence tavırları ve hoşgörüleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Centilmence ve hoşgörülü tavırlarıyla turnuvada yer alan tüm firmalar, takımlar ve sporcular için 20 Aralık Çarşamba günü toplu ödül töreniyle kupalar sahiplerini buldu.

 Bir Cevap Yazın

1 × 3 =