TOSB'dan Haberler
ASCCI GÜNEY AFRİKA HEYETİ TOSB ZİYARETİ

19 Şubat 2018 tarihinde ASCCI Güney Afrika Heyeti OSB’ mizi ziyaret etti.

Kocaeli Sanayi Odası ve beraberindeki heyet, devlet ve özel sektör işbirliği ile kurulan ASCCI – Automotive Supply Chain Competitiveness Initiative – Güney Afrika Otomotiv Tedarik Zinciri Rekabet Edebilirlik Girişimi Türk otomotiv endüstrisinin gelişimine destek veren başarılı faaliyetleri yerinde incelemek amacı ile bölgemizi ziyaret etti.

TOSB Yönetim Binasında gerçekleştirilen ziyarette; TOSB Bölge Müdürü Sayın Murat DEMİR Güney Afrika Heyetine, OSB’ mizi tanıtan film ve sunumun ardından OSB’ miz ve Türkiye’ deki OSB uygulamaları hakkında bilgiler verdi. Heyete, TOSB Otomotiv Test Merkezi, kiralanabilir Endüstriyel Tesisler, TOSB Ortak Arıtma Tesisi, TOSB Ormanı ve bölgemiz içerisinde bulunan Hatice Bayraktar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi gezdirilmiştir.
RAVAGO PETROKİMYA AR-GE MERKEZİ ZİYARETİ

TOSB Bölge Müdürlüğü üye ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

TOSB Bölge Müdürü Murat DEMİR ve Bölge Müdür Yardımcısı Recep PEHLİVANLAR, Ravago Ar-Ge merkezini ziyaret etti. Ravago Ar-Ge Genel Müdürü Leonardo Bellomo, yeni açılan Ar-Ge merkezini anlatırken sektörle ilgili bir çok noktaya da değindi. TOSB Bölge Müdürü Murat DEMİR ise ” Üyelerimizin görüşleri, fikirleri, önerileri ve eleştirileri bölgemizin geleceği için çok değerlidir ” ifadelerini kullandı.


Medya