Biten Yatırımlar


BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİM BİNASI

TOSB Organize Sanayi Bölgesi Yeni Yönetim Binası, 2007 yılı temmuz ayında hizmete girmiştir. Şevki Pekin tarafından tasarlanan yönetim binası gerek içinde barındırdığı fonksiyonlarla, gerek uygulanan detaylar ve seçilen malzemeler ile farklı ve özenli bir mimariye sahiptir. OSB’mizin bütün iş ve işlemlerinde öncelikli olan şeffaflık prensibi binamızın mimarisinede yansıtılmıştır.

Geniş bir kavşaktan girilerek ulaşılan Bölge Müdürlük Binasının, giriş katında TOSB Bölge Müdürlüğü, TAYSAD Genel Sekreterliği ve Kocaeli Sanayi Odası Gebze Temsilciliği ofisleri, 100 kişilik seminer salonu ve toplantı salonları bulunmaktadır. Seminer salonları, tüm donanımları ile bir süreden beri TOSB üyelerinin ve ihtiyaç halinde diğer sanayicilerin hizmetine sunulmuştur.

Girişte geniş fuayeden, dönel merdiven ile alt kata inilmektedir. Alt katta, şeffaf geniş bir fuaye ile peyzaj düzenlemesi ve bitkilendirilmesi tamamlanmak üzere olan rekreasyon ve açık hava aktivite alanına ulaşılmaktadır.

TOSB Yönetim Binasının alt katında, 200 kişilik konferans salonu, restoran ve bu birimlere bağlı servis üniteleri bulunmaktadır. Restoran kısmı, manzaraya yönelen yemek salonları ve açık havada yeşilin içerisinde terasları ile yakında hizmete girecektir. Ayrıca, binanın sağ kanadında, bağımsız bir ana giriş ve acil girişi bulunan TOSB Ortak Sağlık Merkezi bulunmaktadır.

 


Yatırımlar