TOSB'dan Haberler


Sanayide Dijital Dönüşüm Sergisi'nin 2 ncisi 27 Mart Çarşamba Günü Düzenleniyor.

Sanayide dijital çözüm örnekleri yatırımcılarla bulaşacak

Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) Inovasyon Merkezi koordinatörlüğünde Türkiye’de ilk defa bir organize sanayi bölgesinde 2’nci kez “Sanayide Dijital Dönüşüm Sergisi' düzenlenecek. Sanayide dijital çözüm örneklerinin yatırımcılarla buluşacağı sergi, 27 Mart 2019 Çarşamba günü TOSB Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleşecek.

TOSB Inovasyon Merkezi koordinatörlüğünde 2’nci kez “Sanayide Dijital Dönüşüm Sergisi' düzenlenecek. Açılış konuşmasını TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu’nun yapacağı sergide sanayide dijital dönüşüm tartışılacak. Türkiye’de ilk defa bir organize sanayi bölgesinde gerçekleşen ve yoğun ilgi gören Sanayide Dijital Dönüşüm Sergisi’nin ikincisinde ise, Paper Work, Eight, Hudop, Konzek, Mavis, NoviMod, Kobi Mühendislik, Robsen, Visio Mechanis, Teknosin, Tubu, RWMS, White, Total Materia, Sk Robotik ve Modsim Ergonomi ve İFilo firmalarının katılımıyla gerçekleşecek.

Sergide çok sayıda dijital çözüm örneği bir arada sunulacak

Dijital çözüm örneklerinin yatırımcılarla buluşacağı sergide Paper Work, Eight, Hudop, Konzek, Mavis, NoviMod, Kobi Mühendislik, Robsen, Visio Mechanis, Teknosin, Tubu, RWMS, White, Total Materia, Sk Robotik ve Modsim Ergonomi ve İfilo gibi bir çok firma ürünlerini sergileyecek.

TOSB İnovasyon Merkezi hakkında

T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ile 3 Eylül Pazartesi günü imzalanan proje ile ilk adımı atılan TOSB İnovasyon Merkezi; TOSB’daki firmaların ve çalışanların yeni teknolojileri hızlı bir şekilde deneyimlemesi adına ortam sunmak, başarılı startuplar ile TOSB üyelerini biraraya getirerek gelişimlerini sağlama ve otomotiv sektörüne kazandırmak, sektörde ve girişimcilik ekosisteminde ‘akıllı para’nın gelişimini sağlamak amacıyla TOSB ‘da kurulmuştur.
Medya