TOSB'dan Haberler


TOSB TURNUVASI EĞLENCELİ DAKİKALARA SAHNE OLDU

Bu yıl 11’incisi düzenlenen geleneksel TOSB Spor Turnuvası sona erdi. 11 yıldan bu yana aralıksız her yıl düzenlenerek TOSB içerisindeki firmaları bir araya getiren turnuvaya bu yıl da 40 TOSB firmasından 1000 sporcu katıldı. 4 farklı dalda yeteneklerin sergilendiği turnuvanın galipleri 14 Mayıs Pazartesi günü ödüllerinin sahibi oldu.

TOSB üyelerinin katılımıyla 11 yıldır devam eden ve artık geleneksel hale gelen TOSB Spor Turnuvası bu yıl da bowling, langırt, futbol ve masa tenisi dallarında kıyasıya rekabete tanıklık etti. Turnuvada kazananlar ödüllerini 14 Mayıs Pazartesi günü TOSB Bölge Müdürlüğü’nde yapılan barbekü partisi ile aldılar. Turnuvanın kazananları ise şöyle;

Langırt müsabakaları sonucunda FARBA firmasından yarışmacılar birinci, RAVAGO firmasından yarışmacılar ikinci ve KANCA-1 takımından yarışmacılar ise üçüncü oldu.

Bowling müsabakaları sonucunda KANCA takımı birinci, ARAYMOND-2 takımı ikinci ve ÇELİKEL takımı ise üçüncü oldu.

Futbol müsabakaları sonucunda BEYÇELİK takımı birinci, EKU FREN takımı ikinci ve CAVO-1 takımı üçüncü oldu.

Masa Tenisinde ise PİMSA takımından Hakan Karakoç birinci, Hakan Koca ikinci, NOVARES takımından Can Doğan üçüncü, Hızır Tat ise dördüncü oldu.

Gol ve sayı kralları ile en centilmenler de belirlendi.

Turnuva sonunda takım ödülleri dışında, bireysel ödüller de sahiplerini buldu. Buna göre; Futbol turnuvasında gol kralı CAVO-1 takımından Tolga Bulut olurken, en centilmen takım ise CENGİZ-3 oldu.

Bowling’de sayı kraliçesi ARAYMOND-2 takımından Nebahat Yılmaz olurken, sayı kralı ÇELİKEL takımından Yusuf Dayar, en centilmen takım ise, NOVARES oldu.
Medya