TOSB'dan Haberler


Tosb İnovasyon Merkezi Yapım İşi İçin İhale Süreci Başlamıştır.

TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi – TOSB İnovasyon Merkezi’nde TOSB İnovasyon Merkezi İnşaat, Mekanik, Elektrik, Data İletişim işleri için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Sıra numarası/Lotlara göre Makinelerin/yapılacak işlerin isimleri:

5.9.1 Küçük Ölçekli Yapım İşi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası TOSB Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:10,41420 Çayırova/KOCAELİ adresinden veya http://www.tosb.com.tr , http://www.marka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler TOSB Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:10,41420 Çayırova/KOCAELİ adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 22.07.2019 Pazartesi – 14:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://www.tosb.com.tr , http://www.marka.org.tr internet adreslerinden yayınlanacaktır.

Teklifler, 23/07/2019 tarihinde, saat 14.00’te ve TOSB Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:10,41420 Çayırova/KOCAELİ  adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale dosyası için lütfen tıklayınız.
Medya